Anasayfa Firmamız Saç Bakım Grubu Cilt Bakım Grubu Sağlık Bantları Sıkça Sorulan Sorular Sipariş İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

 

   Ozonlu Antikepek Saç Fırçası

   İyonlu Antistatik Saç Fırçası

   Lazerli Foto Terapi Saç Fırçası

   Lazerli Masaj Özellikli
    Foto Terapi Saç Fırçası

   HairMore Foto Terapi Cihazı

   Sivilce Tedavi Cihazı

   Ped Egg Saplı Törpü

   Işıklı Cımbız

  TM-10 En Gelişmiş Tırnak Makası

  GL-28 Yağ Eritme ve Detox Bandı

   DZ-15 Anti-Selülit Bandı

  
 
   
     

Soru: SL cımbız serisinin piyasadaki normal cımbızlardan farkı nedir?

 

SL cımbızlarımız böyle bir üründen beklenen tüm özellikleri yerine getirmek üzere tasarlanmış, çok özel bir seridir. SL serimizi sıradan cımbızlardan ayıran en önemli özellik aydınlatma işlevi gören LED ışıktır. Bu ışık istenmeyen en ince tüyleri bile loş ve karanlık ortamlarda rahatlıkla görmenizi sağlar. Bunun yanı sıra farklı model ve renk seçenekleriyle sunulan SL cımbız serisi özel saklama kapları ve dâhili aynalarıyla size tam bir konfor ve rahatlık sunar.

 

Soru: SL cımbızlar nasıl kullanılıyor?

 

SL ışıklı cımbız serisini kullanmak çok kolaydır. Önce kaşınızın olması gerektiği şekli belirlemenizi öneririz. İdeal kaş stillerinde kubbenin tepe noktası gözbebeği hizasındadır. Bulunduğunuz ortamın aydınlığına bağlı olarak cımbızınızın aydınlatma özelliğinden faydalanmak isterseniz düğmesine basarak LED ışığı yakın. Parmaklarınızla deriyi gererek, tüyü bir defada ve çıktığı doğrultuda çekerek çıkarın.

 

Soru: SL ışıklı cımbızları kullanırken özel bir konuya dikkat etmem gerekir mi?

 

Ürünlerimizi kullandıktan sonra ışığını kapatmayı unutmayın. Yine cımbızınızın aşırı ısıya, sert darbelere maruz kalmaması veya yere düşmemesi için dikkatli olun. Işık parlaklığını kaybetmeye başladığı zaman pilleri değiştirin. Ürünlerimizde üç adet LR–41 pil kullanılır.

 

Soru: Cımbız seçiminde neye dikkat etmeliyim?

 

Cımbız çeşitleri, uygulanacak bölgeye ve kişinin alışkanlıklarına göre farklılık gösterir. Düz ağızlı ve yarım ağızlı cımbızları yüzünüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu cımbızlarla kaş ve bıyık alınır. Diğer cımbızları da vücudunuzda kullanabilirsiniz. Örneğin bazen bacaklarımızda veya koltukaltımızda batıklar olabilir. Bu batıkları, batık cımbızı veya büyüteçli cımbız ile kolaylıkla alabilirsiniz.

Cımbız alırken kolay kavrayabileceğiniz bir cımbız olması, uygulamada rahatlık için önemlidir. Cımbızın esnekliği iyi ayarlanmamışsa çok sert hareketler gerektirir ve eli çok çabuk yorar, kılları kırarak alır. Kaş alma işleminin eziyet haline dönüşmemesi için esnekliği iyi ayarlanmış cımbızları tercih edin.

Cımbız uçları sık kullanıma uygun olmalı ve sık kullanımdan dolayı deforme olmayacak bir cımbız olmalıdır.


Soru: Cımbız kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

 

İlk önce tüylerini alacağınız yüzeyi özenle temizlemeli ve alkollü bir losyonla dezenfekte etmelisiniz. İsterseniz daha sonra deriyi yumuşatmak için sıcak su kompresi uygulayabilirsiniz.

Ardından koruyucu bir krem sürün.

Parmaklarınızla deriyi gererek, tüyü bir defada ve çıktığı doğrultuda çekerek çıkarın.

İşlem bittikten sonra, iyi bir sıcak su kompresi ve arkasından da kolonya kompresi uygulayın ve mümkünse nişastalı bir pudra ile pudralayın.

Tek seferde birden fazla kaş telinden fazlasını almayın. Farkında olmadan, kaşınızın şeklini değiştirebilir, arada boşluklar oluşmasına neden olabilirsiniz.

İlk önce dağınık kaşları almalısınız.

Cımbız kullanırken mutlaka bir aynadan da yardım alın.

Kaşınızın ortasından başlayın ve kulaklarınıza doğru ilerleyin.

Kaş kemiğinizi kendinize rehber olarak alın ve kaşlarınızı o hizada alın.

Taradığınızda kaş kemiğinizi geçen kaş tellerini kesin.

 


     
Copyright ©2010 | pamardunyasi.com | Online Tanıtım Sitesi